Hledání: Hledat  
14. října 2019 ..:: Blog ::.. Zaregistrovat se   Přihlásit se  
 
  Zápisník
Minimalizovat
 
IX 3

Written by: Miroslav Zajic
3. 9. 2006

Den odjezdu domů.  Ráno jsme do 10:00 museli opustit pokoje. Pak jsme se nasnídali a na závěr dovolené jsme jeli znovu do Oravice, kde jsme se 3 celé hodiny váleli v teplé vodě Meander parku. Celý prožitek pouze kazilo obrovské množství lidí v bazénech.

Před odjezdem jsme ještě naposledy zašli na oběd do Chaty Oravice. Opět jsme si dali kapustnici. Bohužel už nebyla taková jako první den, ale pořád patřila k těm lepším, co jsme kde měli. Asi jsme nepřišli v nejlepší čas. Bylo tam hodně lidí a obsluha nestíhala. Jako řidič jsem opět musel překousnout, že si Alena s Marcelem dávají borovičku a já musím opět zůstat pouze u nealkoholického Zlatého bažanta. Po dlouhém obědě jsme vyjeli směr Praha.

Skupinové foto

K Marcelovi jsme dorazili někdy po 23:00. Chtěl ještě, abychom zastavili u jeho auta, aby si z něj něco vyndal. Auto jsme ale nenašli. Zapomenutá značka zákaz zastavení v pátek od 7:00 do 14:00 jasně nasvědčovala, že auto není ukradeno, ale odtaženo. Telefonát na policii nám to potvrdil. Odvezli jsme tedy Marcela na odtahové parkoviště. Tam jsme ho zanechali a někdy po půlnoci jsme dorazili domů.

Tags:

Your name:
Title:
Comment:
Add Comment    Storno