Hledání: Hledat  
17. srpna 2019 ..:: Blog ::.. Zaregistrovat se   Přihlásit se  
 
  Zápisník
Minimalizovat
 
IV 24

Written by: Miroslav Zajic
24. 4. 2008

Jako obvykle se netrpělivé čekání proměnilo v mírnou skepsi nemožnosti stihnout připravit vše co zbylo k zajištění odjezdu.

Ráno jsem naložil věci kluků do auta a vyrazil na nákup. Nakoupil jsem vše co ještě chybělo, především méně trvanlivé potraviny, které jsem nemohl koupit dopředu. Pak jsem zašel do vinotéky koupit víno. Koupil jsem 6 l bílého a 2 l červeného. Pro jistotu jsem si v Datartu koupil 3 kazety do kamery. Pak jsem dojel dotankovat naftu do auta a vyrazil do práce.

Do práce jsem přijel akorát k obědu. Po obědě mě čekalo několik povinností pracovního charakteru, udělání ještě jednoho tubusu na pruty, nandání rakve na střechu, naložení beden na filety s potravinami do rakve a naskládání všeho ostatního. Protože celý den pršelo, tak se mi do toho moc nechtělo a pořád jsem to odkládal. Místo toho jsem nahrával hudbu do PDA a hlavně kalibroval mapu mořského dna pro OZI explorer. A najednou tu bylo 17:00, původní čas navrženého odjezdu a já neměl na autě ani rakev, ani naložené věci.

Naštěstí už přišel Kája s tátou, který ho přivezl. Vrhli jsme se tedy společně nakládat. Táta Káji neustále skepticky poznamenával, že se nám to do toho auta nemůže vejít. Když jsem viděl to množství věcí, tak bych mu málem dal zapravdu. Nakonec se povedlo všechno do auta nacpat a my byli v 18:15 připraveni k odjezdu.

Tags:

Your name:
Title:
Comment:
Add Comment    Storno