Hledání: Hledat  
17. srpna 2019 ..:: Blog ::.. Zaregistrovat se   Přihlásit se  
 
  Zápisník
Minimalizovat
 
IV 23

Written by: Miroslav Zajic
23. 4. 2008

Dneska jsem začal balit všechny ty věcičky potřebné pro lov do různých baťůžků a krabiček, tak abychom to měli hezky setříděné a lehce jsme nalezli co bude potřeba.

Dopoledne jsem zavolal do e-shopu Rybolov Norsko, abych zjistil, zda nemají vylovovací kleště a držák prutu. Bohužel, ani jedno. Asi se bez toho budu muset obejít.

Po obědě jsem si našel na internetu nejbližší copyshop, ve kterém laminují formát A3. Našel jsem ho na Kubánském náměstí. Zajel jsem tam a nechal jsem mapy dna, které jsem si včera přivezl od Standy zalaminovat. Celkem tedy mám 4 mapy. Sice ve dvou formátech, ale to asi nevadí.

Od Milana jsem dostal jednu odpadní rouru na výrobu tubusu na pruty. Z copyshopu jsem tedy dojel do instalatérských potřeb pro zátky. Po návratu jsem šel vyrábět tubus. Výroba byla jednoduchá. Šlo pouze o zkrácení roury asi o 50 cm. Do dolní zátky jsem vystřihl molitan a zátku nasadil A tubus je na světě. Ještě budu muset udělat druhý.

Když už jsem třídil návnady, tak jsem taky dělal revizi starých návnad. Vše co bylo špatné jsem vyhodil. Z použitelných částí návazců jsem odstříhal staré vlasce a ty vyhodil. Asi by to měl člověk dělat, když se vrátí, ale to se mi nikdy nechce.

A zítra už bude jenom 1 den do odjezdu. Budu muset dojet do Mirovic pro bedny na filety, večer se sbalit a budu připraven k odjezdu.

Tags:

Your name:
Title:
Comment:
Add Comment    Storno