Hledání: Hledat  
17. srpna 2019 ..:: Blog ::.. Zaregistrovat se   Přihlásit se  
 
  Zápisník
Minimalizovat
 
IV 22

Written by: Miroslav Zajic
22. 4. 2008

Je úterý a do pátku nekonečně dlouho. Ale utěšuji se, že to uteče rychle. A aby ne. Pořád je co chystat. Dnes jsem například vytvořil obrázek mapy dna v oblasti, ve které budeme lovit. Poslal jsem ho Standovi a ten mi ho vytiskl barevně jak na A4, tak na A3. Ve středu se pokusím sehnat laminování.

Odpoledne jsem vyrazil do obchodu s doplňky a potřebami pro lodě do Holešovic. Věděl jsem, že by měli mít plovoucí kotvy. Měli celkem vystaveny 3 kotvy. Když jsem viděl, že za ten kus hadříku chtějí přes 1000,- Kč a ještě bych musel dokupovat lana, tak jsem si to rozmyslel a nic nekoupil. Zkusím příští rok něco podobného vyrobit.

Když už jsem byl v Holešovicích, tak jsem potom zašel do rybářských potřeb zeptat se, jestli nedostali držák na prut do lodě. Bohužel ne. Prohlédl jsem si tedy znovu nástrahy a koupil ještě dva 300g pilkry s dvěma trojháčky a chobotničkami. Zeptal jsem se taky znovu na vylovovací kleště, ale bohužel je neměli a to přesto, že zrovna dostali zboží Rapala. No budu muset shánět ještě někde jinde.

 

Tags:

Your name:
Title:
Comment:
Add Comment    Storno