Hledání: Hledat  
17. srpna 2019 ..:: Blog ::.. Zaregistrovat se   Přihlásit se  
 
  Zápisník
Minimalizovat
 
IV 20

Written by: Miroslav Zajic
20. 4. 2008

Po pár mailech, které jsem psal do Å a snažil se dohodnout termín co nedříve na jaře, jsem se musel spokojit s termínem na úplném konci dubna, protože lodě budou spuštěny na moře teprve v tomto týdnu. Když nejsou lodě, tak se na moři moc chytat nedá.

Letos mě "norská horečka" chytla obzvláště brzy. Neustále jsem četl diskuze na www.rybolovnorsko.cz, sledoval kdy pojedou trajekty, plánoval nákupy a dokonce jsem navštívil dvě rybářské výstavy. Jednu v Praze a jednu v Brně. Vlastní výbavu jsem zahájil koupí plovoucího obleku. Původně jsem chtěl šetřit a koupit si nějaký do 4 tisíc Kč, ale když jsem si mohl v obchodě na ně šáhnout, bylo rozhodnuto. Koupil jsem si SUNDRIDGE Stormabech Pro.

Po první návštěvě výstavy v Praze jsem přemýšlel o koupi přívlačového prutu a smekacího navijáku. Nepřemšlel jsem o tom dlouho a rozhodl se druhý den na výstavu vrátit. Koupil jsem si prut WFT a naviják Ryobi Zauber. Ktomu jsem na výstavě přikoupil nějaké nástrahy jako např. Giant Jig, úhoříky a pod. Pak už jsem někdy později dokoupil v jednom pražském rybářství šňůru a nechal si ji navinout.

Na výstavě v Brně jsem dokoupil ještě nějaké nástrahy, návazcový vlasec, síťky na vnadění. Přesto zbylo ještě dost drobností, které bylo potřeba dokoupit. Na těch jsme se dohodli na schůzce, na které jsme prošli co nám zbylo z minulého roku a minulý týden zašli koupit do pražského rybářství. Současně jsme zamluvili pro Káju zapůjčení prutu, který si v den odjezdu dojde vyzvednout.

No a dnes už je 5 dní před odjezdem a už je nejvyšší čas zajistit poslední drobnosti. Tak jsem dopoledne zasedl k internetu a objednal trajekt ze Sassnitz do Trelleborgu. Pojedeme v sobotu ve 3:00.  Odpoledne jsem pro změnu zajel na nákup. Nejprve jsem zašel do BAUHAUSu, abych koupil nějaký molitan. Ten potřebuji na vypolstrování tubusu na pruty. Také jsem koupil nějaká vteřinová lepidla a hadříky na mytí. Pak následovalo to nejdůležitější. Nákup pití a potravin v Makru. Nakupoval jsem podle seznamu, který jsme sestavili na poslední schůzce. Zůstali mi k dokoupení pouze nějaké věci, jako chleba, sýry a jiné drobnosti, které se v Makru prodávají pouze ve velkém a my toho potřebujeme málo.

Tags:

Your name:
Title:
Comment:
Add Comment    Storno