Hledání: Hledat  
14. října 2019 ..:: Blog ::.. Zaregistrovat se   Přihlásit se  
 
  Zápisník
Minimalizovat
 
IV 30

Written by: Miroslav Zajic
30. 4. 2006

10:00 Dojeli jsme do Oslo. Kolem Oslo už se nedal čas dojezdu zlepšovat. Bylo zde velmi mnoho radarů a v podstatě už nebylo proč. Najeto jsme měli dost.
11:30  Překročili jsme hranici mezi Norskem a Švédskem. Těsně před hranicí jsme zastavili u pumpy, kde si Marcel konečně dal párek v rohlíku s krevetami. Vítek ho následoval, pouze ho měl bez krevet, ale pro změnu se slaninou. Později jsme museli zastavit ještě jednou, protože jsme museli dotankovat trochu nafty.
16:30  Přijíždíme k terminálu trajektu v Trelleborgu. Takže trajekt vyjíždějící v 17:45, který jsme si naplánovali před téměř 2000 km, jsme stihli a vyjíždíme na moře.
21:45 Vyjíždíme z trajektu o trochu později. Asi se trajekt loudal, protože měl skoro 30 minut zpoždění. Kousek za Sassnitz zastavujeme u benzínové pumpy, abychom dotankovali naftu na dojezd do Čech. Cesta přes Německo nebyla úplně nejjednodušší, protože se na mě i na Marcelovi začala projevovat únava a ty dvě hodiny, po kterých jsme se střídali byly až moc dlouhé.

Tags:

Your name:
Title:
Comment:
Add Comment    Storno