Hledání: Hledat  
22. září 2019 ..:: Blog ::.. Zaregistrovat se   Přihlásit se  
 
  Zápisník
Minimalizovat
 
By Miroslav Zajic on 3. 9. 2006

Den odjezdu domů.  Ráno jsme do 10:00 museli opustit pokoje. Pak jsme se nasnídali a na závěr dovolené jsme jeli znovu do Oravice, kde jsme se 3 celé hodiny váleli v teplé vodě Meander parku. Celý prožitek pouze kazilo obrovské množství lidí v bazénech.

Před odjezdem jsme ještě naposledy zašli na oběd do Chaty Oravice. Opět jsme si dali kapustnici. Bohužel už nebyla taková jako první den, ale pořád patřila k těm lepším, co jsme kde měli. Asi jsme nepřišli v nejlepší čas. Bylo tam hodně lidí a obsluha nestíhala. Jako řidič jsem opět musel překousnout, že si Alena s Marcelem dávají borovičku a já musím opět zůstat pouze u nealkoholického Zlatého bažanta. Po dlouhém obědě jsme vyjeli směr Praha.

Skupinové foto

K Marcel ... Read More »

By Miroslav Zajic on 2. 9. 2006

Za celý týden jsme tak brzy nevstávali. Rychle jsme se nasnídali, ale přesto jsme nějaké zdržení získali, takže odjezd z penzionu byl těsně před 8:00.

Cestou jsme se zastavili v Zuberci na rychlém nákupu, abychom měli jídlo a pití na cestu. Na kraji Zuberce jsme zaparkovali a přibližně v 8:45 jsme vyrazili do kopců. Bylo to sice poprvé, co se nedalo říct, že bychom začínali na asfaltce, ale o to byla cesta náročnější. Po krátké cestě lesem jsme šli kus po louce, kde na nás pražilo slunce, které se nám téměř celý týden schovávalo. Když jsme došli k lesu, začala cesta prudce stoupat. Stoupání se zdálo nekonečné. Když jsme po dlouhé době vyšli z lesa a dostali se do kosodřeviny, byl před námi kousek do sedla Pálenica. Tam jsme si chvilku odpočinuli, podívali z výšky na Zuberec. Pak jsme pokračovali po červené hř ... Read More »